üst

SSK İş Yeri No Sorgulama

Bazı yazılı işlemlerde iş yerinizin SSK NO‘su lazım olabiliyor. İş yeri SSK numarası nasıl öğrenilir bugün bununla ilgili bilgilendirmek istedik. Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki SSK iş yeri no sorgulama için en sağlıklı ve doğru yol bağlı olduğunuz ilin SSK müdürlüklerine gidip öğrenmektir. SSK müdürlüğüne giderek direk kimlikle üzerinize olan iş yeri görülür ve oradan size lazım olan SSK iş yeri numarası gözükür.

İnternetten SSK İş Yeri No Sorgulama

Ancak kısa bir yolu daha var. Müdürlüğe kadar zahmet edip gitmek istemeyenler internet üzerinden birkaç adımla öğrenebilir. Bağlı olduğunuz ildeki ticaret odasının internet sitesinden bu bilgiye kolayca ulaşmak mümkün. Örnek vermek gerekirse İstanbul’da yaşıyorsanız ve SSK iş yeri no lazım oldu. Öncelikle aşağıda verilen adrese tıklıyoruz.

sgk_isyeri_no_ogrenme

SSK İşyeri No Öğrenmek için tıklayınız

Tıkladıktan sonra açılan internet sayfasında karşınıza bir form çıkacak. O formda Ticaret Sicil No ve Resim doğrulama kodunu girdikten sonra “ARA” butonuna tıklıyoruz. Bu form sadece İstanbul Ticaret Odası’na bağlı İstanbul’daki iş yerleri için geçerlidir. Diğer iller için kendi ilinizdeki Ticaret odalarının internet sayfalarına bakabilirsiniz.

Telefon ile SSK İş Yeri No Öğrenme

Telefon ile SSK iş yeri numarası öğrenebilmeniz mümkün. İnternetten ziyada bu yöntemi tavsiye ediyoruz.  0 312 444 0 775 telefon numarasını aramanız gerekli. Bu numarayı aradıktan sonra çıkan kişiye yine Ticaret Sicil numarası ve kimlik bilgilerinizi ilettikten sonra sizlere SSK iş yeri nosu dahil iş yeriniz ile ilgili tüm bilgileri iletiyorlar.

SSK iş yeri numarası sorgulama hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Varsa diğer illeri için eklemek istedikleriniz onları da bizlere iletebilirsiniz.

Bir önceki yazı olan Artık Șifresiz SGK Sorgulamaları Yapılmıyor! başlıklı makalede sgk şifresi nasıl alınır ve şifresiz sgk sorgulaması yapılabilir mi hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

92-7143 yapılandırma ödeme iş yeri sicil numarası ile

, , ,

Henüz Bir Yorum Yok. İlk Sen Ekleyebilirsin.

Yazı Hakkında Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz