üst

SGK Detaylı Hizmet Dökümü

4a-detaylı-hizmet-dökümüSGK Detaylı Hizmet Dökümü, e-devlet üzerinden SGK hizmet dökümü sayfasına girerek yapılan bir işlemdir. Eski primleriniz birden göremez ve bu konu da telaşa kapılırsanız, sorgulama sayfasında açılan ekran üzerinden son 6 ay içinde işlenen tüm sigorta primlerinin özetleri gösterilmektedir. Bu durumu ise gözden kaçıran vatandaşlar kısa süreli bir şaşkınlık yaşamaktadır.

Bu konuda ise siz değerli kullanıcılarımız için SGK Detaylı Hizmet Dökümü nasıl alınacağına dair bilgiler sunmayı da ihmal etmemekteyiz. www.turkiye.gov.tr sitesine giriş yaptıktan sonra TC Kimlik numarası ve e-devlet şifresi ile tüm bu hizmetlerin tamamından faydalanma durumu söz konusu olabilir.

Ayrıca zamandan tasarruf edeceğiniz gibi, geçmişten, bugüne kadar da yatırılan tüm sigorta primlerini görüntüleme olanaklarına sahip olabileceksiniz. Bu sayede ise artık işlemler çok daha hızlı bir şekilde yapılacak, sizler de sorun yaşamadan var olan hizmet dökümleri ile alakalı tüm ayrıntıları inceleme fırsatları bulacaksınız.

SGK Detaylı Hizmet Dökümü almak için tıklayınız.

SGK Detaylı Hizmet Dökümü hizmetinden faydalanmak adına yukarı kısımda ki linke tıklamanız yeterlidir. Kısa vade de işlemler tamamlanacağı gibi, sorunsuzca sorgulama yapma olanaklarına da sahip olabilirsiniz. Her geçen gün yaygınlaşan ve kitleler tarafından önem kazanan web sitemiz, tüm sorgulamaları da kolaylıklı bir şekilde yapabilmeniz adına da çalışmalar yapmayı ihmal etmemektedir.

Siz de sitemize giriş yaparak konulara ilişkin olarak tüm sorgulamalardan faydalanabilirsiniz. Emekliliğe ne kadar süre kaldığını, prim borcunu ve diğer tüm bu konulara ilişkin fikirleri ayrıntılı bir şekilde görüntüleyebilme hususunda web sitemize girişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Bir önceki yazı olan Emekliye Enflasyon Zammı Ne Kadar? başlıklı makalede emekli maaşı, emekli maaşı enflasyon farkı ve enflasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1839 eKEBQZvZz5TJ8Tq1FarzaVz_1iBad_gZgVTvLv11lE7Zd8Ow_SuVj99Lw8ktnJbk 76e5271ea6eae064647165222e7b8ca9b497d510&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

, ,

Henüz Bir Yorum Yok. İlk Sen Ekleyebilirsin.

Yazı Hakkında Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz