üst

SGK Barkodlu Hizmet Dökümü

SGK barkodlu hizmet dökümü işlemi, son dönemlerde çok sık aranılan ve sorulan soruların başında gelmeye başladı. Bu nedenden dolayı da siz değerli okuyucularımız için konuyu daha fazla ele aldık ve daha net dönüşler alabilme suretiyle açıklık getirdik. Çeşitli işlemleriniz için başvurduğunuz kurumlar, sizlerden SGK onaylı sigortalı hizmet dökümü istemektedir.

SGK-Barkodlu-Hizmet-Dökümü

Bu nedenden dolayı da barkodsuz almış olunan sigorta hizmet dökümü belgeleri kabul edilmiyor. Biz de en geniş kapsamlarla barkodsuz almış olduğunuz sigorta hizmet dökümü belgelerini, ayrıntılı bir şekilde alma konusunda yardımcı oluyoruz. SGK barkodlu hizmet dökümü işlemi, oldukça basit birkaç adım tekniğiyle beraber sunulmakta ve başarılı sonuçlar sağlamaktadır. Barkodlu belge doğrulama işlemi için yapmanız gereken şey, www.turkiye.gov.tr sitesine giriş yapmak ve e-devlet kapısı üzerinden belgelerin kolay bir şekilde doğrulanmasını sağlamaktadır. Bu kapsamda ise “Kare Kod” olarak adlandırılan uygulama neticesinde, telefonun kamerasından okutma işlemiyle birlikte belgenin kime ait olduğu, veriliş tarihi, hangi kurumlardan alındığı ve geçerli bir belge olup, olmadığı konusuyla alakalı olanaklar tanınmaktadır.

SGK Barkodlu hizmet dökümü almak için tıklayın.

Yukarıda ki linke tıkladıktan sonra sisteme giriş yapmalısınız. Daha sonra ise “Barkodlu belge oluştur” butonunun üzerine tıklamalı, burada açılan barkodlar üzerinden de SGK onaylı hizmet dökümü almalısınız. Alınan bu barkotlu belge sayesinde de artık tüm kurum ve işyerleri hizmet dökümü doğrulaması yapmak oldukça basit ve kolay bir hale dönüşecektir. Tek tıkla yapabileceğiniz bu hizmet durumuyla beraber sorunsuz bir şekilde faydalanma durumu söz konusu olacak ve siz de hizmet neticesinde SGK Barkodlu Hizmet Dökümü konusuyla alakalı istenen bilgilere layığı ile ulaşmış olacaksınız. Gayet basit ve kapsamlı adımlar ile bu tip işlemleri tamamlamak söz konusudur.

Bir önceki yazı olan GSS Borçları Silinecek Mi? başlıklı makalede gelir testi nasıl yapılır ve gss borçları ne zaman silinecek hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

barkodlu hizmet dökümü,barkodlu 4a hizmet dökümü nasıl alınır,barkodlu hizmet dökümü nasıl alınır,barkodlu 4a hizmet dökümü,e devlet barkodlu hizmet dökümü,https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1822 decBS0zHpELKoaFA7oHnidaHlh0M4nI_LZMzLeK6fHEJ_4A6zB2GzfeOlAbvWhjO 3245394d2a83cf6be19fec71ff4324ad8b85ed33&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme,ssk barkod numarası nasıl alınır

,

Henüz Bir Yorum Yok. İlk Sen Ekleyebilirsin.

Yazı Hakkında Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz