üst

Bağkur Günlük Kazanç Beyanı

Bağkur Günlük Kazanç Beyanınızı anlık olarak kontrol etmek ister misiniz? Bilindiği üzere uzun dönemdir 4B sigortasında yer alan kişiler, e-devlet kapısı üzerinde Bağ-Kur’lu olarak gösterilmektedir. 4B güvencesine sahip kişilerin günlük kazanç beyanı yaparak, basamak ve prim ödemelerini belirleme durumu söz konusudur. Şimdi sizlere bu işlemin nasıl yapılacağı hususunda ayrıntılı bilgiler sunacak ve işlemleri hızlı bir şekilde tamamlamanızı sağlayacağız.

Bağkur-Günlük-Kazanç-Beyanı

Bağkur Günlük Kazanç Beyanı girişi nasıl yapılır konusu ile ilgili 4B bağkur işlemlerinizi tamamlamak adına öncelikle e-devlet şifresi edinmelisiniz. E-devlet şifresinin yanı sıra TC kimlik numarasına da ihtiyaç duyan site, daha sonra ki adımlarda da kolaylıkla işlemleri tamamlamanızı sağlayacaktır. Alt kısımda siz değerli kullanıcılarımız için Bağkur Günlük Kazanç Beyanı konusuyla alakalı işlem yapabileceğiniz linki paylaşıyoruz.

Bağkur Günlük Kazanç Beyanı Belirlemek İçin Tıklayınız.

Eğer e-devlet şifresi sahibi değilseniz hemen en yakın PTT’ye giderek siz de 2 TL karşılığında e-devlet şifresi alabilirsiniz. Şifrenizi bir kereliğe mahsus 2 TL olarak veren PTT, kaybolma gibi durumlar söz konusu olduğu zaman ise ceza oranı olarak %800’lük bir artış uyguluyor ve bu fiyatı 10 TL’ye kadar çekiyor. Bu nedenden dolayı şifrenizi mutlak suretle kaybetmemenizi ve kaydetmenizi önermekteyiz.

Günümüzde birçok Bağ-Kur’lu, var olan sigorta ödemeleri ve diğer ihtiyaçları ile alakalı Bağkur Günlük Kazanç Beyanı belirlemek zorundadır. Eğer bu belirlemeler yapılmaz ise sizleri bekleyen bazı zorluk durumları söz konusu olabilir ve hem kendinizi, hem de var olan bölgenizde çalışan insanları da mağdur edebilirsiniz.

Bir önceki yazı olan SGK Barkodlu Hizmet Dökümü başlıklı makalede sgk barkod uygulaması nasıl alınır ve sgk barkod uygulaması nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

,

Henüz Bir Yorum Yok. İlk Sen Ekleyebilirsin.

Yazı Hakkında Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz